Повернення товарів

В нашому магазині представлені тільки оригінальні товари від офіційних представників брендів. Та все ж, як і будь-де, можуть траплятись різні оказії, за яких виникають питання щодо повернення та обміну товару.

Ти завжди можеш повернути товар без зайвих запитань, якщо з моменту покупки пройшло не більше 14 днів. При цьому товар не має бути у використанні та збережене заводське пакування.

Зверни увагу, є категорії товарів, які по законодавству України поверненню та обміну не підлягають: перо-пухові вироби, натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби.

Гарантія

Якщо ж ти придбав у нашому магазині товар, користувався ним, а потім він вийшов з ладу, чи було виявлено брак, ти завжди можеш звернутись до нас з відповідною рекламацією. Так як всі товари від офіційних постачальників, ми надаємо нашим клієнтам гарантію від виробника. Можеш бути певним, що за підтвердженням браку, ти отримаєш відремонтований товар/заміну товару/грошову компенсацію.

Гарантія не розповсюджується на природне зношення товару та/або випадки, коли поломка виникла в наслідок недбалої чи неправильної експлуатації товару.

Якщо ти маєш зауваження щодо якості товару, придбаного у нас, неодмінно пиши нам в пошту shop@moonchel.com.ua або на номер +380634651505 (Viber, Telegram, WhatsApp).