Привіт, ми команда магазину Moonchel.

Що за назва така? Що робить на лого вовк? До чого тут туризм? Так багато питань і так мало відповідей. Можеш написати свої варіанти відповідей нам у месенджер або на пошту info@moonchel.com.ua, і ми не забаримось із сюрпризом, якщо відповіді будуть оригінальними ;)

Професійна консультація

Ми знаємо, як іноді важко зорієнтуватись у різноманітті спорядження, особливо, коли ти новачок, і все треба вже на вчора. Ми допоможемо підібрати спорядження для різних видів активностей: трекінг, альпінізм, трейл, кемпінг, хайкінг, скелелазіння та багато чого іншого. Як вибрати рюкзак, намет, ліхтарик? З якого боку залазити в спальник? Навіщо потрібні трекінгові палиці? Відповідати на ці та багато інших питань  - це наша робота, яку ми любимо понад усе.  Правильно підібране правильне спорядження – це наша ціль для кожного випадку, для кожного клієнта, адже ми беремо на себе відповідальність за результат. Наш результат – це твій ідеальний відпочинок, твої спогади, твої незабутні пригоди. Не важливо, які на тобі черевики, в яких ти стоїш на вершині гори, головне, щоб вони були з мембраною)

Ми гарантуємо, що всі товари, які ви придбали у нашому магазині – оригінальні речі від виробників, які завозяться до України офіційно та прозоро.

Ми не зникаємо після покупки і завжди раді отримати зворотній зв’язок, як же все пройшло. Емоції від задоволених шукачів пригод – безцінні!